  • Модел №: 1600A032VB
Компактният размер от 180 мм прави инструмента удобен за ежедневна употреба както от професионалисти, така и от домашни майстори.
Технически характеристики:
  • Тип: комбинирани клещи
  • Дължина: 180 мм
  • Материал: въглеродна стомана (#55CS)
  • Покритие: матово хром-никелово
  • Режещи ръбове: индукционно закалени
  • Ръкохватки: Softgrip
  • Приложение: захващане, рязане и огъване
2 години гаранция
12 месеца за фирми / 24 месеца за физически лица
Сервиз
Извън гаранционен и гаранционен сервиз
Бърза доставка
Доставка в цялата страна с опция преглед и тест
Лизинг
Възможност за изплащане на вноски
Продукти които може да харесате
K-т клещи BI в SOS подложка /3 части , Unior
Най-търсен
Технически данни:Инструментална подложка : 188 x 364 x 30 mm Съвместим с чекмеджета от Eurostyle, Eurovision, Euromotion, Europlus и Hercules..
Технически данни:Инструментална подложка : 498 x 135 x 30 мм Съвместим с чекмеджета от линия EconomicКомплектът включва :1x комб..
PRO Клещи за сваляне на изолация..
Универсални клещи Bosch PROТехнически данни:Диаметър (max.)    4 мм Конструкция с висок лостов ефект Закалени режещи ръб..
PRO Комплект клещиКомбинирани  клещи: 180 мм Диагонални странични резачки: 160 мм Удължени клещи: 200 мм..